www.cvonline.hu
Alkalmazott Ügyvéd
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 1084425
lejárt

Jelentős ügyfélkörrel rendelkező, nagyrészt polgári joggal foglalkozó partnerünk részére keresünk alkalmazotti munkakörbe, ügyvédet.

Feladatok:

  • ügyvédi feladatok önálló ellátása, elsősorban polgári jog - gazdasági jog, cégjog, kötelmi jog, munkajog - területén
  • kapcsolattartás ügyfelekkel és partnerekkel magyar nyelven, személyesen és írásban;
  • ügyvédi iroda működésében való aktív részvétel;
  • szakmai önképzés és szervezett képzéseken való részvétel

Elvárások:

  • szakmai tapasztalat a polgári jog területén valamint peres és peren kívüli képviseletben
  • jogász diploma és jogi szakvizsga
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzési képesség;
  • csapatban való együttműködési képesség és hajlandóság;
  • lényeglátó, rendszerező és problémamegoldásra törekvő szemlélet;
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye két helyszínen, I. és VII. kerületben is

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.