www.cvonline.hu

Alkalmazott ügyvéd / ügyvédjelölt

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Ügyvédi Irodánk pályázatot hirdet

alkalmazott ügyvéd / ügyvédjelölti pozíció

betöltésére:

Feladatok:

  • szerződések véleményezése, előkészítése
  • beadványok szerkesztése
  • önálló eljárás bírósági peres és nemperes eljárásokban, illetve hatóságok előtt
  • jogi állásfoglalások előkészítése
  • jogszabálykutatás

Elvárások:

  • az ügyvédi hivatásrend iránti elkötelezettség
  • szakmai igényesség, megbízható munkavégzés
  • kreatív gondolkodásmód
  • lojalitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • közigazgatási területen szerzett tapasztalat
  • jó stressz tűrő képesség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • fiatalos munkakörnyezet, dinamikus munkatempó
  • hosszú távú, egyéni képességektől függő együttműködés lehetősége
  • folyamatos szakmai fejlődés, érdemi feladatok ellátása révén

kizárólag e-mailben, az alábbi címen, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Jog / Jogi tanácsadás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő