www.cvonline.hu

ALKALMAZÁSÜZEMELTETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 960412

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak.  Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

Alkalmazásüzemeltető

rendszermérnök

Munkavégzés helye: Budapest

Ügyfelünk, a hazai piaci egyik vezető IT infrastruktúra üzemeltető cége elhivatott és szakmai kihívásokra kész munkatársat keres. Színvonalas szolgáltatásai és minőségi megoldásai révén Magyarország egyik legnagyobb IT disztribútoraként tartják számon. Évek óta tartó professzionális működését számos díj és minősítés támasztja alá.

Feladatok:

  • Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetése (VMware és Microsoft környezet)

  • Rendszer tesztek (pl. HA teszt) kivitelezése és dokumentálása

  • Üzleti folyamatok megértése, követése

  • Együttműködés a fejlesztői csapatokkal és külső szolgáltatókkal

  • Infrastruktúra üzemeltetéssel kapcsolatos rendszerhibák kivizsgálása és megoldása együttműködve más megoldó csapatokkal

  • Változtatási igények megtervezése, dokumentálása és bevezetése

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség

  • Szóban és írásban kommunikációképes angol nyelv (napi szinten)

  • Minimum 3 éves IT infrastruktúra üzemeltetési tapasztalat

  • Alkalmazástámogatási tapasztalat

  • Transact-SQL lekérdezések

  • Script-elési gyakorlat (Batch, VBS, PowerShell)

ElŐny:

  • Apache, Tomcat webserver üzemeltetési tapasztalat

  • ITIL ismeret és gyakorlat

  • Virtualizációs technológiák alapszintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit ügyfelünk kínál:

  • Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség

  • Professzionális környezet, fiatal, dinamikus csapat

  • Versenyképes jövedelem

Amit az Enloyd kínál:

  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

  • Ötleteket adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

    Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.

    Látogasson el honlapunkra Link megjelenítése és fedezzen fel új lehetőségeket!

Kategória
IT / Informatika
Régió