www.cvonline.hu

Alkalmazásüzemeltető

  • A hirdetés 165 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • alkalmazásüzemeltetési feladatok ellátása
  • verzióváltások végrehajtása
  • scriptek készítése
  • mentési, DR dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, a külföldi- és hazai beszállítókkal

Követelmények:

  • főiskolai vagy egyetemi informatikai végzettség, vagy szakirányú OKJ képesítés
  • Windows, Linux, Unix rendszerüzemeltetői ismeretek
  • Web applikációs üzemeltetési ismeretek
  • legalább egy scriptnyelv hatékony használata
  • középszintű angol nyelvtudás
  • folyamatszemlélet
  • jó probléma megoldó- és kommunikációs készség
  • megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Weblogic
  • hálózatos, Call Center alkalmazás ismeretek
  • banki informatikai folyamatok ismerete
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Jelentkezési határidő: 2016. október 12.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő