www.cvonline.hu

ALKALMAZÁSÜZEMELTETŐ RENDSZERMÉRNÖK

  • A hirdetés 752 napja lejárt

Ügyfelünk, a hazai piaci egyik vezető IT infrastruktúra üzemeltető cége elhivatott és szakmai kihívásokra kész munkatársat keres. Színvonalas szolgáltatásai és minőségi megoldásai révén Magyarország egyik legnagyobb IT disztribútoraként tartják számon. Évek óta tartó professzionális működését számos díj és minősítés támasztja alá.

Feladatok:

►    Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetése (VMware és Microsoft környezet)

►    Rendszer tesztek (pl. HA teszt) kivitelezése és dokumentálása

►    Üzleti folyamatok megértése, követése

►    Együttműködés a fejlesztői csapatokkal és külső szolgáltatókkal

►    Infrastruktúra üzemeltetéssel kapcsolatos rendszerhibák kivizsgálása és megoldása együttműködve más megoldó csapatokkal

►    Változtatási igények megtervezése, dokumentálása és bevezetése

Elvárások:

►    Szakirányú műszaki végzettség

►    Szóban és írásban kommunikációképes angol nyelv (napi szinten)

►    Minimum 3 éves IT infrastruktúra üzemeltetési tapasztalat

►    Alkalmazástámogatási tapasztalat

►    Transact-SQL lekérdezések

►   Script-elési gyakorlat (Batch, VBS, PowerShell)

ElŐny:

►    Apache, Tomcat webserver üzemeltetési tapasztalat

►    ITIL ismeret és gyakorlat

►    Virtualizációs technológiák alapszintű ismerete

►    B kategóriás jogosítvány előny

Amit ügyfelünk kínál:

►    Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség

►    Professzionális környezet, fiatal, dinamikus csapat

►    Versenyképes jövedelem

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötleteket adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika