www.cvonline.hu

Alkalmazástechnikus és vevőlátogató

  • A hirdetés 47 napja lejárt

Budaörsi cég keres kizárólag műanyagfeldolgozásban (polyurethan fröccsöntés)
tapasztalatot szerzett szakembert,

alkalmazástechnikusi és vevőlátogatói

munkakörbe.

A tevékenység elsősorban technikai, kisebb részben marketing feladatokat jelent: a formaleválasztó és formatisztító anyagok felhasználását kell a vevőknél bemutatni illetőleg naprakész információkkal kell rendelkezni a vevők igényeiről, anyagfelhasználásukról és a konkurens termékekről. A munkakör piackutatási és marketing feladatokat is magában foglal.

A pozició sikeres betöltéséhez megfelelő betanulási időt biztosítunk.

Magyarországi és romániai vevők látogatása a feladat, ezért román nyelvtudást is kérünk a német és/vagy angol mellé, ehhez megfelelő stabil hátteret és juttatásokat (fix alapbért, prémiumot, gépkocsit, mobiltelefont) biztosítunk.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő