www.cvonline.hu

Alkalmazástechnikai mérnök

  • A hirdetés 789 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ALKALMAZÁSTECHNIKAI MÉRNÖK

Feladatkör:

  • Balluff termékekkel kapcsolatos műszaki-technikai szaktanácsadás
  • A megrendelők és leendő ügyfelek szakszerű tájékoztatása
  • Vevők és üzletkötők műszaki támogatása (telefonon, e-mailben, személyesen)
  • Termékek és alkalmazások tesztelése
  • Árajánlatok műszaki előkészítése, helyettesítő termékek kiválasztása
  • Javaslattétel műszaki problémák komplett megoldására

Szükséges képzettség:

  • Villamos-, vagy mechatronikai mérnöki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat (automatizálási ismeretek)
  • Vevőközpontú gondolkodásmód
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság,
  •  Jó problémamegoldó képesség
  • Együttműködő képesség

Előnyt jelent:

  • SAP-felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2015.05.10-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol