www.cvonline.hu

Alkalmazástámogató

  • A hirdetés 1031 napja lejárt

Német szoftverház munkatársat keres az alábbi pozícióba

Az Ön feladatai:

  • 1st Level-Support ellátása
  • Felhasználók támogatása
  • Dokumentációk készítése
  • Az alkalmazás/folyamatok optimalizálása

  Elvárások:

  • IT végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Unix-/Linux, Windows ismeretek
  • Webserver és adatbázis adminisztráció terén szerzett ismeretek
  • Java alapismeretek
  • Ügyfél és szolgáltatás orientáltság
  • Önálló és célorientált munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség
  • Megalapozott angol tudás szóban és írásban, ideális esetben német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Igényes és érdekes feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet lapos hierarchiával
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Zala megye

A jelentkezőktől magyar nyelvű, részletes önéletrajzot várunk, bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Zala
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol