www.cvonline.hu

Alkalmazástámogató

  • A hirdetés 337 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT területe

ALKALMAZÁSTÁMOGATÓ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Székház (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • üzleti folyamatok megismerése, megértése,
  • felhasználói hibabejelentések kezelése, egyértelmű adminisztrálása,
  • aktív részvétel a hiba okok elemzésében, feltárásában, problémamegoldásában, majd a megoldó csapat felé való továbbításban,
  • hibajavítások nyomon követése, együttműködés a felhasználókkal és a programozókkal,
  • kapcsolattartás és kommunikáció az üzleti területtel,
  • hibajavítás utáni tesztelések tervezése, végrehajtása és dokumentálása,
  • felhasználók folyamatos támogatása, informálása (magyarul, angolul),
  • ismétlődő feladatok dokumentálása,
  • létező hiba backlog feldolgozása vezetővel egyeztetett ütemben.

Elvárások:

  • gazdasági és/vagy informatikai végzettség,
  • pénzügy vagy biztosítási területen szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • jó kommunikáció készség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • objektum orientált programozási nyelv ismerete,
  • Unix alapú operációs rendszerben üzemeltetési ismeret,
  • adatbázis-kezelésben ill. SQL lekérdezések írásában szerzett tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • segítőkészség jellemzi és jó kommunikációs képességekkel rendelkezik,
  • logikus gondolkodás és rendszerszemlélet jellemzi,
  • pontos, precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma informatikai hátterével,
  • nemzetközi felhasználókkal szeretne dolgozni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezést 2016. november 15-ig Karrierportálunkon a Jelentkezés gombra kattintva!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol