www.cvonline.hu

Alkalmazástámogató munkatárs (7/24)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.04.24.
Hirdetés azonosító: 672455

Megbízónk egyike a legnagyobb magyarországi IT szolgálatató vállalatoknak. Jelenleg meglévő csapatukba keresnek alkalmazástámógató munkatársat Unix/Linux és SQL vagy Oracle ismerettel, 7/24-es munkarenddel.

Feladatok:

- Harmadik szintű alkalmazás támogatás
- Alkalmazásgazdai feledetok ellátása
- Dokumentációk, riportok készítése, fejlesztési javaslatok kidolgozása
- SQL/Oracle adatbázisok üzemeltetése Unix/Linux platformon
- Folyamatos kommunikáció nemzetközi ügyfelekkel és a szolgáltatás menedzsmenttel
- Események monitorozása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség vagy ezzel megegyező releváns szakmai tapasztalat
- SQL és/vagy Oracle adatbázisok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Unix/Linux tapasztalat
- Ticketing/monitoring rendszer ismerete
- Folyékony, minimum erős középfokú angol nyelvtudás
- Analitikus gondolkodásmód
- Kíváló kommunikációs és dokumentációs készség
- Rugalmasság

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és jutattási csomag
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődés lehetősége
- Hosszú távú, stabil munkahely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a