www.cvonline.hu

Alkalmazástámogató mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.03.20.
Hirdetés azonosító: 647389

A hazai CAD/CAM/PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára,alkalmazástámogató mérnök munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Rendszer implementálásokban,beüzemelésekben való részvétel
- Meglévő ügyfelek támogatása,konkrét mérnöki problémák megoldása
- Gépészeti szoftverek bemutatása, tanfolyamok szervezése és vezetése
- Szoftverek szerszámgépekhez való illesztése(posztprocesszor testre szabás)

Elvárások:

- Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
- Minimum középfokú angol nyelvismeret
- Gyakorlat 3D CAD/CAM rendszerek kezelésében
- Alapfokú CNC programozási ismeretek
- Jó kommunikációs és előadói képesség
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

- Fiatal,dinamikus csapat
- Inspiráló munkakörnyezet
- Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
- Versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a