www.cvonline.hu

Alkalmazástámogató menedzser

  • A hirdetés 722 napja lejárt

B31atm

Budapesti banki partnerünk számára keresünk kollégát alkalmazástámogató menedzser pozícióba.

Feladatok:

  •  Banki informatikai rendszerek:
        - felhasználóinak támogatása,
        - paraméterezése,
        - hibajelenségei felderítésének és javításának koordinálása, adminisztrációja,
        - javítócsomagok és alkalmazásverziók változáskezelése,
        - szállítóival való szakértői kapcsolattartás
        - tesztkörnyezeteinek gondozása,
        - licencek kezelése,
  • Szakértői részvétel a rendszereket érintő projektekbe
  • Felhasználói, üzemeltetői dokumentációk, szabályzatok, utasítások, nyilvántartások kezelése, karbantartása.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett pénzintézeti tapasztalat,
  • Banküzemi folyamatok és támogató rendszerek ismerete előnyt jelent,
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű precizitás
  • Határidők betartása
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 9. kerület

Szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol