www.cvonline.hu

Alkalmazásmenedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.12.02.

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő pénzintézet, amely Alkalmazásmenedzser kollégát keres.

Pozíció leírása / Job description

- Lakossági hitelezési folyamatot támogató rendszerek napi működéséhez szükséges üzleti támogatás végzése
- Az üzleti megoldások átültetése a hitelezési rendszerbe a döntési motor programozásával
- A hitelezési rendszerek paramétereinek frissítése, jogszabályi, üzleti és egyéb változtatások tervezése, specifikációja
- Az üzleti célok eléréséhez szükséges fejlesztések meghatározása, kidolgozása
- A lakossági hitelezési rendszerek és alkalmazások összehangolása a hitelezési folyamattal és az egyéb rendszerekkel
- Új rendszerfunkciók üzleti követelményeinek kidolgozása, az érintett szereplők igényeinek összehangolása, az egyes üzleti igények összehangolása
- Szoros együttműködés az üzleti és IT területekkel
- Az informatikai fejlesztések koordinálása
- Funkcionális és end-to-end tesztelések kidolgozása, koordinálása, tesztelés elvégzése

Elvárások / Requirements

- Közgazdasági, pénzügyi, informatikai vagy releváns műszaki szakirányú felsőfokú végzettség
- Rendszer szemlélet, strukturált gondolkodásmód
- Önálló munkavégzés
- Erős koordinációs és szervezői képesség
- Kiváló kommunikációs képesség
- Jó problémamegoldó képesség
- Együttműködési készség
- Innovativitás

Előny, de nem feltétel:

- Rendszerszervezői, rendszerelemzői, szoftverfejlesztői vagy programozói tapasztalat
- Döntési motor programozásában szerzett tapasztalat
- Hitelezési rendszerek architekturális ismerete
- 2-3 éves hitelezési tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő béren kívüli juttatások
-Rugalmas munkaidő
-Felelősségteljes munkakör
-Dinamikus csapat
-Modern munkakörnyezet

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Application Administrator - Budapest (Referenciaszám: BV-2016)

Man at Work Kft.

Feladatok: ITIL alapú incidens, problem és chan...
Budapest, Pest

IT Operátor

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftv...

Cégvezető

HILL International

Cégvezető Debrecen Megbízónk egy műszaki üzemel...
Debrecen, Hajdú-Bihar