www.cvonline.hu

Alkalmazásmenedzser (vállalati és kkv hitelezés-fejlesztés)

  • A hirdetés 768 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Alkalmazásmenedzser

(vállalati és kkv hitelezés-fejlesztés)

Szakterület megnevezése: egyéb

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • alkalmazás szintű részletes specifikáció készítése, tesztelési követelmények, teszttervek, tesztesetek meghatározása,
  • funkcionális és végponttól végponting terjedő tesztelés elvégzése az IT elemzővel együttműködve,
  • részvétel az alkalmazás tervezésében, grafikus felhasználói felületek tervezése a folyamatleírás alapján,
  • javaslatot tesz az egyes elemi feldolgozási lépésekhez tartozó képernyők és mezők optimális elrendezésére,
  • alkalmazásokkal szemben támasztott nem funkcionális követelmények meghatározása, felhasználók irányítása,
  • új alkalmazásokhoz felhasználói kézikönyv készítése, meglévők karbantartása,
  • demók megtartása, felhasználói jogosultságok és azok tartalmának adminisztrációja ill. meglévő alkalmazások karbantartása,
  • kezdeményezi és elindítja az alkalmazások módosítását, összegyűjti az automatizációra irányuló kéréseket,
  • bemutatja a folyamatmenedzsernek a meglévő eljárások elemzése az alkalmazások módosítása és javítása céljából,
  • részletes IT módosítási javaslatok megfogalmazása,
  • felhasználók tájékoztatása a módosított alkalmazásokról,

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú végzettség (gazdasági, matematikai, IT)
  • erős érdeklődés a banki üzleti folyamatok iránt
  • gazdasági gondolkodás
  • releváns IT alkalmazások szakmai ismerete (Visual Basic, MS Word, Excel, Access, Lotus Notes ). Előny: adatbáziskezelő statisztikai software felhasználói szintű ismerete (pl. MS Access, Dbase, SQL), riportok készítésében való jártasság. Excel macro ismeretek alkalmazása, Sharepoint rendszer ismerete, abban workflow folyamatok tervezése, paraméterezése.
  • angol nyelvtudás
  • Várjuk elsősorban matematika vagy gazdasági szakon végzett pályakezdők jelentkezését. Amennyiben IT végzettséggel rendelkezik, fontos a gazdasági/üzleti gondolkodás, érdeklődés.

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes, nyelvvizsgával)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő