www.cvonline.hu

ALKALMAZÁSGAZDA (6309)

  • A hirdetés 925 napja lejárt

Elvárások:
•felsőfokú informatikai végzettség
•5 év szakmai tapasztalat tömeges számlázási- / nyilvántartási- / workflow rendszert alkalmazó, legalább 30 felhasználós környezetben
•magas szintű számítástechnikai ismeret, jártasság adatbázis-kezelésben
•angol nyelv ismerete
•B kategóriás vezetői engedély
•jó szervezőkészség, kitűnő kommunikációs- és előadói képesség
•önálló munkavégzés, megbízhatóság, flexibilis gondolkodás

Előnyök:
•szerver infrastruktúra üzemeltetésében szerzett gyakorlat
•Ecosoft alkalmazások ismerete
•programozási gyakorlat

Feladatok:
•ellátja a vállalat ügyviteli alkalmazásaival kapcsolatos alkalmazásgazdai feladatokat (pl. törzsadat állomány karbantartása, Ecosoftban jogosultság menedzselés, hibalisták készítése, stb.)
•vállalati termékstruktúra rendszerbe vitele, karbantartása
•felhasználói segédletek elkészítése, felhasználók eseti támogatása
•ad-hoc riportok készítése
•analízisek készítése, feladatok definiálása és átadása a szakterületek felé, végrehajtás felügyelete

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•céges használatra mobiltelefon és laptop

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a Link megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.