www.cvonline.hu

Alkalmazásfejlesztő

  • A hirdetés 385 napja lejárt

Hazánk vezető cégei IT területekre is várják hallgatók, pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Jellemző feladatok:

  • Alkalmazásfejlesztés és támogatás, fejlesztői feladatok végrehajtása specifikációk, valamint rendszertervek alapján,
  • jó minőségű, karbantartható kód előállítása,
  • a teljes fejlesztési életciklusban való aktív részvétel (implementálás, code review, fejlesztői teszt, hibakeresés),
  • fejlesztési dokumentáció készítése,
  • részvétel a meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében,
  • üzemeltetés támogatás az élesítési feladatoknál,
  • a kulcsfelhasználók és üzemeltetők számára fejlesztői támogatás biztosítása,
  • részvétel a rendszerekkel kapcsolatos üzleti specifikációk elkészítésében.

Jellemző elvárások:

  • Felsőfokú informatikai, műszaki végzettség és/vagy szakirányú felsőfokú szakképesítés,
  • strukturált programozási nyelv(ek) ismerete,
  • integrált rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Oracle adatbázis-kezelő használatában szerzett tapasztalat,
  • legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban,
  • kiváló problémamegoldó készség,
  • átfogó szemléletre való igény,
  • önálló, felelősségteljes, gyors és pontos munkavégzés.

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók várnak Rád a HVG Állásbörzén, többek között a következő vállalatoknál: Adnovum, Dorsum, Epam, Ericsson, Infineon, Loxon, TOPdesk

  1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére,
  2. gyere el október 5-én vagy 6-án a SYMA Rendezvényközpontba,
  3. tedd fel kérdéseid a kiválasztott cégek munkatársainak,
  4. derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzeléseidnek leginkább megfelelő lehetőségeket,
  5. jelentkezz hozzájuk személyesen a helyszínen!

HVG Állásbörze – A jövőd velünk kezdődik!
Kiállítókért, programokért és további információkért kattints a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német