www.cvonline.hu

Alkalmazásfejlesztő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1035507
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt már több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.
Ezúttal az állami szférában működő partnerünk számára keresünk alkalmazásfejlesztő pozícióba munkatársat!

Feladatok:

  • adatfeldolgozási munkálatok támogatása
  • szoftverüzemeltetés fejlesztői támogatása (hibakezelés, igénykezelés, verziókezelés)
  • részvétel a partnerünk munkáját támogató informatikai rendszerek tervezésében, bevezetésében, fejlesztésében, migrációjában
  • Lotus Notes alkalmazásokban adatbázis-fejlesztési feladatok elvégzése, tervezésben való részvétel, műszaki dokumentációk készítése

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • legalább három éves nagyvállalatban szerzett fejlesztői munkatapasztalat
  • szakmai angol nyelvtudás
  • rendszerszintű gondolkodás
  • biztonságos információkezelés
  • önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • megbízhatóság
  • precizitás
  • kiválló problémamegoldó képesség
  • szervezőkészség
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • webes technológiákra épülő alkalmazások terén szerzett fejlesztési tapasztalat
  • szoftverek dokumentáció-készítésében és tervezésében szerzett tapasztalat
  • legalább egy éves relációs-adatbázisokban szerzett fejelsztői ismeretek
  • rendszerszervezési, rendszertervezési, rendszerintegrációs tapasztalatok
  • Microsoft Office alapú dokumentumok programozásában szerzett tapasztalat
  • Lotus Notes alapú alkalmazások fejlesztésében szerzett munkatapasztalat
  • Visual Studio tapasztalat
  • .Net tapasztalat

Bérezés

  • megegyezés szerinti bérezés
  • cafeteria
  • Budapesten belüli utazás támogatása

Kategória
IT / Informatika