www.cvonline.hu

ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 778490
lejárt

Budapesti székhelyű vállalat

 munkatársat keres.

Vállalatunk chipkártyás alkalmazások és rendszerek fejlesztéséhez keres alkalmazásfejlesztésben jártas munkatársat. Mindazok jelentkezését várjuk, akik értékelik az új rendszerek kialakításban rejlő szakmai kihívásokat, képesek új szemszögből tekinteni egy folyamatosan fejlődő piacra, és akiket motivál az újat alkotás lehetősége. A szakmai kihívások magas szintű teljesítéséhez elengedhetetlennek tartjuk, hogy a jelentkező kreatív és motivált legyen, továbbá magas szakmai színvonalon oldja meg a napi feladatait.

Feladatok:
  • Személy- és termékazonosítással kapcsolatos szolgáltatások fejlesztése
  • Chipkártyás rendszerek fejlesztése
  • Felhasználói felületek tervezése, fejlesztése és programozása
  • Tranzakciókat kezelő, beágyazott rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése
  • Adatok hitelességével és védelmével kapcsolatos kriptográfiai fejlesztések
  • Felhasználói dokumentáció készítése

Elvárások:
  • Felsőfokú számítástechnikai végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Alkalmazásfejlesztési tapasztalatok közismert integrált fejlesztői környezetben
  • PKI rendszerek és titkosítási eljárások ismerete
  • Java ismerete, ezen belül ideális esetben JCOP / JAVACARD ismerete
  • C/C++ tudás előnyt jelent
  • Jártasság a korszerű fejlesztési folyamatokban és eszközökben (UML stb.)
  • Új technológiákra való fogékonyság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás
  • Csoportmunkában való hatékony közreműködés

Amit kínálunk:
  • Innovatív, piacvezető megoldások fejlesztésében való közreműködés
  • Nemzetközi kitekintés, kapcsolatok
  • Változatos szakmai kihívások
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Az elvárásokkal arányos, versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió