www.cvonline.hu

Alkalmazásfejlesztő konzulens

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 25 napja lett aktiválva

Az észak-karolinai központú SAS az analitikai megoldások világszinten piacvezető szállítója, ebből eredően az új generációs technikákat alkalmazó üzleti intelligencia szoftverek piacának globálisan is kiemelkedő szereplője. Piacvezető üzleti analitika és üzleti intelligencia alkalmazások teljes körű integrálásával a SAS nagy adatmennyiségeket feldolgozó döntéstámogató üzleti alkalmazásait több mint 75.000 ügyfélnél több mint négymillióan használják világszerte. A Fortune 500 listáján szereplő vállalatok 96%-a hívja segítségül a SAS megoldásait üzleti döntéseiben. Vitathatatlan sikerünk a hosszú távú ügyfélkapcsolat, illetve a munkatársaink iránt tanúsított elkötelezettség eredményeképpen jött létre.

A SAS magyarországi leányvállalata innovatív üzleti analitikai rendszer bevezetési projektjeibe

alkalmazásfejlesztő (full stack developer) konzulest keres.

Feladatok:
  • A betanulási időszakban formális SAS képzéseken való részvétel és önképzés eredményeképpen, három hónapon belül hivatalos SAS fejlesztői minősítés megszerzése;
  • Aktív részvétel hazai nagyvállalatoknál folyó SAS rendszer-bevezetési projektekben, ennek során adat-feldogozással, egyedi alkalmazás-fejlesztéssel és rendszerintegrációval kapcsolatos feladatok tervezése és megvalósítása;
  • Az ismeretek rendszeres bővítése a fejlesztések során használt technológiákban, illetve a nagyvállalati igényeket kiszolgáló szoftveripar újdonságainak terén, például:
    • Oracle, Microsoft SQL Server, PostgreSQL adatbázisok;
    • Hadoop; Cloud Computing; Big Data architektúrák;
    • Java, HTML5/XML, Groovy, Python és egyéb programozási nyelvek;
    • SOAP/Service Bus és MQ/Message Bus rendszerintegrációs keretek;
Elvárások:
  • Informatikus vagy programozó matematikus szakon szerzett felsőfokú végzettség (legalább befejezett BSC);
  • Legalább két éves szakmai gyakorlattal rendelkezik szoftverfejlesztési és/vagy szoftvertervezési területen (akár a tanulmányokkal párhuzamosan is);
  • Az alábbiak közül legalább kettő terület alapos ismeretével rendelkezik: SQL, Java, C#, HTML5/XML, open source keretrendszerek;
  • Operációs rendszerekkel (Windows és/vagy Unix) kapcsolatban magas szintű ismeretekkel bír;
  • Jó problémaelemző és -megoldó képességekkel rendelkezik;
  • Együttműködő, proaktív hozzáállású, akit motivál a folyamatos tanulás, a szakmai ismeretek bővítése;
  • Csapatmunkára és egyéni munkára egyaránt képes;
  • Angol nyelven legalább írásban jól kommunikál;
  • Amennyiben jelenleg tanulmányokat folytat, legalább heti 4 napban dolgozna;
Juttatások:
  • Sokrétű informatikai ismeretet nyújtó, kihívásokkal teli munka első sorban ügyfeleink telephelyén;
  • Nagy volumenű, komplex és innovatív informatikai rendszer-bevezetési projekteken való részvétel fiatal, dinamikus csapat tagjaként;
  • Évről-évre világszerte elismert SAS fejlesztői minősítések megszerzése;
  • Versenyképes jövedelem és széles körű juttatási csomag;

A jelentkezés során előnyt jelent:

  • Az informatikai képzésen túli gazdasági tanulmányok vagy gazdálkodási szemlélet megléte, valamint MSC fokozat megszerzése (akár folyamatban lévő MSC);
  • Matematikai-elemzési érdeklődés;
  • Objektumorientált programozási nyelvek alapos ismerete;
  • Programtervező-adatmodellező eszközök és szabványok legalább felhasználói szintű ismerete;
  • Referencia munka bemutatása;

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és a választott munkavégzés helyének megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika