Alkalmazásfejlesztési Üzletág Vezető (webes és mobil alkalmazások)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 977967
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Megbízónk alkalmazásfejlesztői csapatának szakmai irányítása.

Feladatkör, felelősségek:    • Az alkalmazásfejlesztői csapat (kb. 15 fő) munkájának szakmai irányítása

• Projektek tervezése, ellenőrzése, átláthatóság biztosítása

• Erőforrás tervezés, feladatok kiosztása és számonkérése

• Technológiai iránymutatások, stratégia alkotása

• Üzleti döntések

• Kapcsolattartás megbízónk ügyfeleivel, valamint beszállítóival

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Szakirányú felsőfokú végzettség,

• Minimum 5 éves tapasztalat .NET, SQL szerver alapú backend rendszerek, illetve webes és mobilos alkalmazások fejlesztésében,

• iOS, Android, Windows Phone, MS SQL, .NET és egyéb webes technológiák (XML, JSON, AJAX) ismerete

• Tapasztalat fejlesztői/tesztelői csapat vezetésében

• Erős projekt menedzsment véna

• Magas szintű tervezési képesség

• Szoftverfejlesztői, architect szakmai múlt

• Kiváló problémamegoldó képesség

• Nagyfokú függetlenség és proaktivitás

Nyelvtudás:    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalat, fő profilja a prémium média streaming megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés,

• Fiatalos csapat

• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

• Modern technológiák

• Nemzetközi projektek

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.