www.cvonline.hu

Alkalmazás Üzemeltető/Rendszergazda

  • A hirdetés 470 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető biztosítótársaság számára keresünk munkatátársat az alábbi pozícióba:

Alkalmazás üzemeltető/Rendszergazda

Főbb feladatok, munkák:

-          Biztosítói folyamatokat támogató (Microsoft) rendszerek és interfészeinek üzemeltetése (telepítés, adminisztráció, felügyelet, karbantartás, konfigurálás, frissítések és javítócsomagok telepítése, hibaelhárítás, probléma elhárítás, stb.);

-          Performancia optimalizálás Microsoft környezetben;

-          Fejlesztési projektben szakmai támogatás nyújtása;

-          Specifikált igények szerinti paraméterezések elvégzése a fejlesztést nem igénylő módosítások esetén;

-          Tesztelés támogatás;

-          Felhasználók támogatása;

-          Rendszerüzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk karbantartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          MS-SQL magas szintű üzemeltetői és felhasználói ismerete;

-          Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség és többéves szakirányú tapasztalat;

-          Windows operációs rendszeren szerzett üzemeltetési és alkalmazás adminisztrátori gyakorlat;

-          Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség

-          Önállóság, stressztűrő képesség;

-          Ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet

-          Jó kommunikációs készség;

-          Pontosság, precizitás, megbízható, felelősségtudatos munkavégzés.

Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:

Kondella Szibilla

E-mail cím megjelenítése

+36 1 8833 518

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő