www.cvonline.hu
Alkalmazás üzemeltető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 917744
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk egy budapesti székhellyel rendelkező nemzetközi, ipari területen tevékenykedő vállalatcsoport szolgáltató központja.
Informatikai üzletágukba keresünk számukra új Alkalmazás üzemeltető kollégát.

Feladatok

  • Fő feladat: ipari alkalmazások, termeléshez kapcsolódó rendszerek, szoftverek üzemeltetése

  • Üzemeltetési dokumentáció napra készen tartása

  • Hibaelhárítás, incidenskezelés

  • Disaster Recovery Planning (DRP) tesztek

  • Belső felhasználók támogatása

  • Szoftverfrissítések telepítése

  • Egyéb projektekben való részvétel

  • Adminisztráció
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)

  • Legalább körülbelül 3 év alkalmazás üzemeltetésben szerzett tapasztalat

  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban, írásban egyaránt)

  • Windows, Linux/ Solaris operációs rendszerek ismerete

  • ITIL ismeret

  • MS Office ismeret

  • Ügyfélorientált hozzáállás

  • Jó problémamegoldó készség

  • Előnyök

  • Relációs adatbázis kezelői ismeretek (Oracle, SQL)

  • ITIL vizsga

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió