www.cvonline.hu

Alkalmazás üzemeltető

  • A hirdetés 1134 napja lejárt

Mersz nagyot álmodni? Szívesen csatlakoznál egy kreatív, dinamikus csapathoz, ahol ötleteid megvalósulhatnak? Vonz a startupok világa?

Partnerünk egy megbízható, tőkeerős háttérrel rendelkező fiatalos cég, akik egyedülálló megoldásaikkal a mobilfizetések megreformálását tűzték ki célul.

Csapatukba a következő pozícióba keresünk egy újító és elszánt szakembert:

Feladat:

  • Az ügyfélszolgálat munkájának támogatása tranzakciók részleteivel kapcsolatban, a rendszer (JAVA alkalmazás + POSTGRES adatbázis) információinak kinyerésével,
  • Hibakeresés a fejlesztők iránymutatása alapján,
  • Alapvető hibaelhárítási feladatok

Elvárások:

  • 1 év fejlesztési tapasztalat (preferáltan: JAVA),
  • alapos SQL ismeretek,
  • POSIX/LINUX rendszeren szerzett üzemeltetési tapasztalat,
  • munkaidőn túli készenlétek ellátása,
  • önálló, felelős munkavégzésre való képesség és hajlandóság,
  • nyitottság és befogadó képesség új technológiai területek felé,
  • képesség csapatban, illetve önállóan folytatott munkavégzésre,
  • rendszerszemlélet,
  • elemző képesség (helyzetfelismerés),
  • szervezői készség, határidők betartása

Amit ajánlunk:

  • Innovatív szellemiségű, szakmailag felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos, hosszú távú szakmai fejlődés
  • Barátságos munkakörnyezet, design iroda

A munkavégzés helye: Budapest

Ha úgy érzed megfelelsz az elvárásoknak és itt helyed, jelentkezz!

Kapcsolattartó:

Kelemen Szabolcs

e-mail: E-mail cím megjelenítése

telefonszám: +36 1 8833 592

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő