www.cvonline.hu

Alkalmazás-üzemeltető

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 228566

Az ICT szektorbeli informatikai szolgáltató partnercégünk debreceni irodájába keresünk munkatársat a következő pozícióba:

A cég: Nemzetközi háttérrel rendelkező cég magyarországi leányvállalata, fő profilja az informatikai outsourcing, komplex informatikai rendszerek és teljes informatikai infrastruktúrák létrehozatala és üzemeltetése valamint alkalmazási szoftverek, vállalati informatikai biztonsági rendszerek kifejlesztése elsősorban a nagy- és középvállalati szektor számára.

Feladatok:

  • Ügyfélspecifikus alkalmazások monitorozása és üzemeltetése Windows, Unix és Solaris környezetben.
  • Támogatás nyújtása (2nd – 3rd level) az ügyfelek számára, illetve konfigurálás, karbantartás és hibaelhárítás.
  • Munkavégzés az ITIL alapú jegykezelő rendszerben.
  • Kapcsolatttartás az ügyfelekkel német nyelven.
  • Részvétel a jövőbeni fejleszteséi lehetőségek és ügyfélspecifikus változtatások meghatározásában és kivitelezésében.

Elvárások:

  • Informatikai végzettség és/vagy 2 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Magabiztos német (min. B1) VAGY angol (min. B1) nyelvtudás szóban és írásban.
  • Az alábbi operációs rendszerek egyikének mélyreható ismerete: Windows, Unix, Linux és Solaris.
  • Szkriptnyelvek alapvető ismerete.
  • MS Office programcsomag alapos ismerete
  • Jó kommunikációs képesség, proaktív szemléletmód.
  • Képesség az önálló és a csoportos munkavégzésre egyaránt.

Előny:

  • Virtualizációs technológiák (Citrix, WTS), adatbázis rendszerek (Oracle, MS SQL) ismerete
  • ITIL módszertan ismerete

Munkavégzés helye

  • Debrecen

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el angol és magyar önéletrajzát a bérigény és a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. Érdeklődni: 30/466-8918.