www.cvonline.hu

Alkalmazás üzemeltető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.25.
Jelentkezési határidő: 2017.10.21.

Megbízónk egyike a legnagyobb magyarországi IT szolgáltató vállalatoknak. Újonnan felépülő csapatukba keresünk Alkalmazás üzemeltető kollégákat.

Pozíció leírása / Job description

- Magas rendelkezésre állású, üzletmenetet támogató kritikus rendszerek üzemeltetése
- Rendszerek monitorozása és hibák észlelése esetén a szükséges elhárítás megkezdése
- Beérkező hibajegyek/problémák diagnózisa, kategorizálása, priorizálása
- A szerződésben foglalt szolgáltatási szint monitorozása és betartása
- Együttműködés a külső szolgáltatókkal, fejlesztői csapatokkal és további területekkel

Elvárások / Requirements

- 12 órás műszakos munkarend vállalása
- Unix és Linux operációs rendszerek ismerete
- min. 1 év tapasztalat alkalmazás üzemeltetés területén
- Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete mind szóban, mind pedig írásban
- Kiváló kommunikációs-, problémafelismerő- és megoldó képességek

Előny:
- német nyelvtudás
- hálózati ismeretek és/vagy adatbáziskezelő ismerete

Amit kínálunk / Offer

- hosszú távú, stabil lehetőség, előre megtervezett karrier úttal
- multinacionális munkakörnyezet, versenyképes fizetéssel
- átlagon felüli, béren kívüli juttatási csomag

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. ...
Budapest, Pest

DWH Alkalmazás üzemeltető

Junior Alkalmazás Üzemeltető (Linux) (Pécs)

IT Services Hungary Kft.

Linux alapú rendszerek és az azokon futó alkalm...
Pécs