www.cvonline.hu

Alkalmazás üzemeltető

  • A hirdetés 656 napja lejárt

ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ

Feladatok:

  • Egyedi fejlesztésű informatikai rendszerek működtetése, karbantartása
  • Meglévő projektek továbbfejlesztése, saját fejlesztésű rendszer tesztelése, javítása
  • Alkalmazásokhoz kapcsolódó jegyek, incidensek kezelése és első szintű megoldása, illetve továbbítása a megfelelő megoldó csoport részére
  • Alkalmazás használatával kapcsolatos felhasználói tanácsadás, támogatás nyújtása
  • Rendszeres és eseti lekérdezések, riportok készítése
  • Tesztelés teljes körű támogatása
  • Rendszerüzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk karbantartása

Elvárások:

  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű SQL ismeret
  • Analitikus képesség, rendszerszemlélet
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség

Előny:

  • PL/SQL ismerete
  • Webes technológiák ismerete (pl.: WEB2, HTML, JavaScript ismeret)
  • Hibajegykezelő rendszer ismerete (pl.: JIRA, Mantis)

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.
A tárgysorban kérjük feltüntetni „Alkalmazás üzemeltető” jeligét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő