www.cvonline.hu
ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ SZAKÉRTŐ
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.03.
Hirdetés azonosító: 917746
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk egy budapesti székhellyel rendelkező nemzetközi, ipari területen tevékenykedő vállalatcsoport szolgáltató központja.
Informatikai üzletágukba keresünk számukra új Alkalmazás üzemeltető kollégát.

Feladatok

  • Fő feladat: ipari és üzleti alkalmazások, termeléshez kapcsolódó rendszerek, szoftverek üzemeltetése

  • Üzemeltetési dokumentáció napra készen tartása

  • Hibaelhárítás, incidenskezelés

  • Belső felhasználók támogatása

  • Javaslattétel a kapcsolódó folyamatok javítása érdekében

  • Részvétel az új üzleti igények miatt felmerülő informatikai fejlesztések, üzemeltetési változások kezelésében, új megoldások átvételében, bevezetésében, elavult rendszerek költséghatékony kivezetésében

  • Közreműködés az üzemeltetési folyamat standardizálásában, az alkalmazások életciklusának követésében, konszolidációjában

  • Részvétel a külső partnerek szakmai kiválasztásában és az együttműködési feltételek meghatározásában

  • Disaster recovery planning és business continuity szerepének biztosítása, kontrollja, tervek naprakészen tartása

  • Üzemeltetéssel kapcsolatos szoftver licencek életciklus szerinti kezelése

  • Egyéb nemzetközi projektekben való részvétel
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)

  • Legalább körülbelül 5 év alkalmazás üzemeltetésben és/vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Erős középfokú, magabiztos angol nyelvtudás (szóban, írásban egyaránt)

  • Relációs adatbázis kezelői ismeretek (Oracle, MS SQL)

  • Windows, Linux, Unix operációs rendszerek ismerete

  • ITIL v3 ismeretek

  • Előnyök

  • ITIL v3 vizsga

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió