www.cvonline.hu

Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.08.15.
Hirdetés azonosító: 953324

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, tevékenysége széles területet fed le. Kihelyezett csapatukba keresünk Alkalmazás üzemeltető rendszermérnököt.

Feladatok:

-Microsoft platformon futó üzleti alkalmazások, illetve MS SQL 2008/2014 adatbázis környezet üzemeltetése, támogatása
-Alkalmazás bevezetés projektek specifikálásában való részvétel, projektek üzemeltetés oldali felügyelete, koordinálása
-Üzleti folyamatok megértése, követése, dokumentálása

Elvárások:

-Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség,
-Minimum 2-3 év üzemeltetői tapasztalat -> alkalmazás és adatbázis üzemeltetés területén, többrétegű üzleti alkalmazások üzemeltetésében (Microsoft platformon futó alkalmazások MS SQL adatbázis környezetben)
-Windows 2008R2/2012 Server és MS SQL 2008/2014 Server magas szintű ismerete és üzemeltetési gyakorlata

Előny:
-Microsoft IIS ismerete, támogatási tapasztalata
-BizTalk üzemeltetési tapasztalat
-Microsoft Dynamics üzemeltetési tapasztalat
-Hálózati ismeretek
-ITIL, MOF üzemeltetési módszertanok ismerete, ITIL Foundation vizsga
-MCSE, MCDBA vagy MCITP minősítés

Amit kínálunk:

-Versenyképes fix jövedelem
-Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
-Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a