www.cvonline.hu

ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ RENDSZERMÉRNÖK

Régió:

Baranya

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 927995
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk keres munkavállalókat.

Feladatok:

  • alkalmazás üzemeltetési és támogatási feladatok ellátása széles ügyfélkörben,
  • Windows alapú rendszerek és alkalmazások működésének biztosítása,
  • frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása, dokumentálása,
  • kiemelt jelentőségű és sürgősségű incidensek személyes kezelése,
  • szakmai egyeztetés az ügyfelek belső szakértőivel, informatikai vezetőivel,
  • együttműködés más szakterületek (hálózat, hardver, Windows, stb.) szakértőivel,
  • proaktív együttműködés az infrastruktúra-üzemeltető csapattal,
  • dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • gyakorlati ismeretek szoftverek Windows rendszerben történő installálásában és karbantartásában,
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker- és megoldás orientáltság,
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • alapszintű programozási ismeretek,
  • alapszintű hálózati ismeretek (TCP/IP, ISO OSI).

Előnyt jelent:

  • monitoring rendszerekben szerzett tapasztalat,
  •  alap szintű szerver hardver ismeret,
  •  mobilitás, B kategóriás jogosítvány,
  •  adatbázis ismeretek,
  •  Sharepoint, IIS, SCCM, Powershell, ismerete,
  •  ITIL ismeretek,
  •  Skriptnyelv/nyelvek ismerete

Amit kínlunk

  • kiemelt bérezés
  • hosszú távú együttműködés

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá a regisztrációt követően a következő oldalon: Link megjelenítése

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a Facebookon is!

Kategória
IT / Informatika