www.cvonline.hu

Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 927956
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő partnercégünkhöz keresünk Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • alkalmazás üzemeltetési és támogatási feladatok ellátása széles ügyfélkörben,
  • Windows alapú rendszerek és alkalmazások működésének biztosítása,
  • frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása, dokumentálása,
  • kiemelt jelentőségű és sürgősségű incidensek személyes kezelése,
  • szakmai egyeztetés az ügyfelek belső szakértőivel, informatikai vezetőivel,
  • együttműködés más szakterületek (hálózat, hardver, Windows, stb.) szakértőivel,
  • proaktív együttműködés az infrastruktúra-üzemeltető csapattal,
  • dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • megkezdett felsőfokú szakirányú képzés vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • gyakorlati ismeretek szoftverek Windows rendszerben történő installálásában és karbantartásában,
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker- és megoldás orientáltság,
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • alapszintű programozási ismeretek,
  • alapszintű hálózati ismeretek (TCP/IP, ISO OSI).

Előnyt jelent:

  • monitoring rendszerekben szerzett tapasztalat,
  • alap szintű szerver hardver ismeret,
  • mobilitás, B kategóriás jogosítvány,
  • adatbázis ismeretek,
  • Sharepoint, IIS, SCCM, Powershell, ismerete,
  • ITIL ismeretek,
  • Skriptnyelv/nyelvek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Hosszú távú együttműködés
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat

Amennyiben felkelltette érdeklődésedet a munkalehetőség, akkor várjuk jelentkezésedet a  Link megjelenítésekövetően honlapunkon.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!