www.cvonline.hu

Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.03.15.
Hirdetés azonosító: 894718

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, tevékenysége széles területet fed le. Kihelyezett csapatukba keresünk Alkalmazás üzemeltető rendszermérnököt.

Feladatok:

-Üzleti folyamatok megértése, követése, dokumentálása
-Magas rendelkezésre állású, nyilvános felülettel rendelkező, üzletmenet kritikus rendszerek üzemeltetése
-Rendszer tesztek kivitelezése és dokumentálása
-Együttműködés a fejlesztői csapatokkal és külső szolgáltatókkal
-Rendszerhibák kivizsgálása és megoldása együttműködve más megoldó csapatokkal
-Változtatási igények megtervezése, dokumentálása és bevezetése
-Kapcsolat üzleti felhasználókkal

Elvárások:

-Felsőfokú szakirányú végzettség
-Minimum 2-3 éves alkalmazás üzemeltetésben/támogatásban szerzett tapasztalat
-IT infrastruktúra üzemeltetésben szerzett tapasztalat, MS technológiák ismerete
-Csapatjátékos attitűd
-Érdeklődés új, speciális technológiák iránt

Előny:

-Transact-SQL lekérdezések
-Script-elési gyakorlat (Batch, VBS, PowerShell)
-Apache Tomcat web server üzemeltetési tapasztalat
-ITIL ismeret és gyakorlat
-Virtualizációs technikák alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

-Versenyképes fix jövedelem
-Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
-Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján