www.cvonline.hu

Alkalmazás Üzemeltető Rendszermérnök

  • A hirdetés 892 napja lejárt

  Magyar tulajdonú, évek óta stabilan növekedő partnerünk csapatába keresünk Alkalmazás Üzemeltető/Business Analyst munkakörbe új munkatársakat.

Fő feladatok:
  • Magas rendelkezésre-állású, üzletmenet kritikus rendszerek üzemeltetése
  • Rendszer tesztek (pl. HA teszt) kivitelezése és dokumentálása
  • Üzleti folyamatok megértése, követése
  • Együttműködés a fejlesztői csapatokkal és külső szolgáltatókkal
  • Rendszerhibák kivizsgálása és megoldása együttműködve más megoldó csapatokkal
  • Változtatási igények megtervezése, dokumentálása és bevezetése
  • Ügyeleti rendszerben való részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves IT infrastruktúra üzemeltetési tapasztalat
  • Alkalmazástámogatási tapasztalat
  • Transact-SQL lekérdezések
  • Script-elési gyakorlat (Batch, VBS, PowerShell)
Előny:
  • Apache, Tomcat web server üzemeltetési tapasztalat
  • ITIL ismeret és gyakorlat
  • Virtualizációs technológiák alapszintű ismerete
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes fix jövedelem
  • Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika