www.cvonline.hu

Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 819229

Ügyfelünk, a hazai piaci egyik vezető IT infrastruktúra üzemeltető cége dinamikus és szakmai kihívásokra kész munkatársat keres Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök pozícióba.

Feladatok:
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetése (VMware és Microsoft környezet)
  • Rendszer tesztek (pl. HA teszt) kivitelezése és dokumentálása
  • Üzleti folyamatok megértése, követése
  • Együttműködés a fejlesztői csapatokkal és külső szolgáltatókkal
  • Infrastruktúra üzemeltetéssel kapcsolatos rendszerhibák kivizsgálása és megoldása együttműködve más megoldó csapatokkal
  • Változtatási igények megtervezése, dokumentálása és bevezetése
Elvárások:
  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Szóban és írásban kommunikációképes angol nyelv (napi szinten)
  • Minimum 3 éves IT infrastruktúra üzemeltetési tapasztalat
  • Alkalmazástámogatási tapasztalat
  • Transact-SQL lekérdezések
  • Script-elési gyakorlat (Batch, VBS, PowerShell)
Előny:
  • Apache, Tomcat webserver üzemeltetési tapasztalat
  • ITIL ismeret és gyakorlat
  • Virtualizációs technológiák alapszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány előny
Amit kínálunk:
  • Amit Ügyfelünk kínál:
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • Professzionális környezet, fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió