www.cvonline.hu

Alkalmazás üzemeltető (QS-6330)

  • A hirdetés 527 napja lejárt

A Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, mely tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra.

Holdingtársaságunk magyarországi csapatába keresünk Alkalmazás Üzemeltető kollégát.

 Feladatok:

  • Linux alapú rendszerek és alkalmazások működésének biztosítása, infrastruktúra üzemeltetéssel kapcsolatos rendszerhibák megoldása
  • 2nd, 3rd Level Support nyújtása belső csapatok és ügyfeleink részére
  • Szerverek magas rendelkezésre állásának biztosítása, a technológia frissítése, korszerűsítése
  • Üzleti alkalmazások telepítése, konfigurálása, karbantartása, hibaelhárítása és adminisztrációja
  • Események monitorozása, a felmerülő hibák elemzése, javítása
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása, dokumentálása
  • Üzemeltetési tesztek tervezése, végrehajtása,
  • Üzemeltetési dokumentációk megírása, folyamatos karbantartása
  • Business Unit támogatása
  • Hosting tevékenységek (az online portálon futó szolgáltatásokat tekintve)
  • Együttműködés a fejlesztői csapatokkal és külső szolgáltatókkal
  • Üzleti folyamatok megértése, követése
  • Változtatási igények megtervezése, dokumentálása és bevezetése

Követelmény:

  • Szakmai felsőfokú végzettség
  • min. 3-5 év Linux üzemeltetői tapasztalat (Red Hat, Ubuntu)
  • IPTables szakértelem
  • VPN megoldások ismerete
  • Kvm és/vagy XEN alapú virtualizáció
  • alkalmazásüzemltetői tapasztalat (Tomcat, Apache, JBoss/Wildfly)
  • hálózati ismeretek (TCP, UDP, DNS, DHCP, FTP, STB): alapszintű CISCO ismeretek, L3 switch konfigurációban szerzett tapasztalat
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

Előny:

  • Hardver közeli ismeretek (bármilyen brand szerver szerelés)
  • Oracle tapasztalat
  • IBM Websphere
  • MQ megoldások
  • HA és loadbalancer technológiák
  • Hyper-v/Azure tapasztalat
  • Enterprise Microsoft környezet tapasztalat
  • VoIP
  • Licencelési ismeret és tapasztalat
  • Cloud (pl. Azure, Amazon Cloud) tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat, kiváló munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Versenyképes fizetés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol