www.cvonline.hu

Alkalmazás üzemeltető - Microsoft

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1100702
lejárt

Country:

Hungary (+36) • Budapest

Description of position:

Banki és/vagy pénzforgalmi rendszerek alkalmazásgazdai feladatok ellátása

Duties:

· Banki és/vagy pénzforgalmi rendszerek alkalmazásgazdai feladatok ellátása

· A rendszerek napi működésének monitorozása, felügyelete

· Kapcsolattartás az infrastruktúra, alkalmazás és fejlesztési területekkel

· Az alkalmazások működtetésének optimalizálásához javaslatok készítése

· Részvétel az alkalmazásüzemeltetési feladatok automatizálásában

· Részvétel a hiba- és katasztrófa elhárítási folyamatokban

Requirements, skills:

· Felsőfokú informatikai végzettség

· Windows szerver üzemeltetési ismeretek

· MS-SQL ismeret

· Office alkalmazások ismerete

· Angol nyelvtudás (szakmai szövegértés)

· Önálló gondolkodás, proaktív, kezdeményező személyiség

· Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt

· Jó problémamegoldás

Előnyt jelent:

· Banki rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

· IIS, WEB, PowerShell ismeretek, fejlesztői tapasztalat

· Tesztelési eszközök ismerete

Known languages:

Angol nyelvtudás (szakmai szövegértés)

Short company info:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére. Jelenleg a régió egyik legnagyobb, leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit megbízón kínál:

· Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

· Versenyképes juttatási csomag

· Fiatalos csapat

· Kellemes munkakörnyezet

Additional info:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.