www.cvonline.hu
Alkalmazás tesztelő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1016353
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Web és ARS alapú alkalmazások tesztelése
  • Tesztadatok készítése és karbantartása
  • Manuális tesztesetek tervezése, létrehozása és végrehajtása
  • Tesztautomatizálás, szkriptek önálló írása, futtatása, karbantartása
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése
  • Talált hibák dokumentálása, hibajegyek kezelése
  • Aktív részvétel a hibaokok felkutatásában, problémamegoldás
  • Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1,5 éves tesztelési területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középszintű angol és német nyelvtudás
  • Tesztautomatizáció terén szerzett tapasztalat (Selenium)
  • ISTQB Foundation bizonyítvány
  • Logikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Amit ajánlunk

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió