www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1003135
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt  különböző iparágak számára.
      ALKALMAZÁS TESZTELŐ (E-AR03)

Feladatok:

A kiválasztott jelölt részt vesz ügyfelünk Liferay alapú Webportál rendszerének manuális és automatizált tesztelésében, tesztelési forgatókönyvek elkészítésében, valamint az ezzel kapcsolatos konzultációs tevékenységekben. Feladat továbbá a fejlesztői csapat segítése a rendszerhibák felderítésében és javításában.

A feladatok betöltéséhez szükséges:
  • Tesztelési gyakorlat (minimum 2 év)
  • Tesztesetek tervezésében és dokumentálásában szerzett tapasztalat
  • Analitikus, problémamegoldó, kreatív személyiség
  • Eredményorientáltság

Előny továbbá:
  • Szakirányú végzettség
  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat
  • Jira rendszer ismerete
  • Automatizált teszt eszközök ismerete
  • Webportál tesztelési tapasztalat
  • Üzleti elemzői tapasztalat
  • Angol írott és beszélt nyelvismeret

Fizetés: versenyképes jövedelem, alkalmazotti vagy alvállalkozói jogviszony, minimum 3 hónapos megbízás
Munkavégzés helye, ideje: napi 8 óra
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió