www.cvonline.hu

Alkalmazás technikus

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 831124
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk Alkalmazás technikus munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Alkalmazási technikusi feladatok önálló ellátása, saját csapatban
  • A belső ügyfélszolgálat, ügyfelek kérdéseinek kezelése, összhangban és alkalmazkodva az ügyfél konkrét követelményeihez és iránymutatásaihoz a műanyag feldolgozás keretein belül
  • Termelési és a számítás dokumentumok elkészítése
  • A mintákhoz vásárolt alkatrész önálló kezelése
  • Ármeghatározása a vásárolt alkatrészeknek együttműködve a beszerzéssel
  • Együttműködés a belső termelési részlegekkel, a tervezési, sorozatgyártás folyamatok nyomonkövetése, részvétel a műszaki problémák megoldásában az ügyfelekkel, beszállítókkal összehangolva, valamint együttműködés/ összhang a CAD tevékenységek során
  • Új alkatrészek és a versenyminták vizsgálata és dokumentálása együttműködve más szakrészlegekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (egyetem/főiskola) műszaki-, műanyag-mérnöki területen
  • Autóipari, vagy technikusi tapasztalat
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat a műanyag-feldolgozás területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Alapfokú német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • 3 és 5 és közötti szakmai tapasztalat az autóipar területén

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Betanulás: Németországban

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajz feltöltése.

Kategória
Mérnök / Műszaki