www.cvonline.hu

Alkalmazás technikai mérnök

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Cégünk az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár nyolcadik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

Az Eastjob multinacionális autóipari partnercége számára keres Borsod megyei munkavégzésre

pozícióra munkatársat. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség és a kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Felelős a technikai fejlesztésekért a projektek során,
  • A projektek és fejlesztések sikeres megvalósítása érdekében folyamatos kapcsolatot tart a külső és belső fejlesztő partnerekkel,
  • Bizosítja, hogy a fejlesztési eredménynek a vevői elvárásoknak megfelelően elkészülnek és implementálásra/bevezetésre kerülnek,
  • A fejlesztési folyamatok előrehaladását prezentálja a belső ”design review” meetingeken,
  • Meghatározza a megfelelő fejlesztési tartalmakat, célokat, értékeli és dokumentálja a teszteredményeket a projekt sikeres befejezéséhez.

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Egyetemi végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök),
  • Minimum 2 év autóiparban/termékfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelvtudás (német előnyt jelent),
  • Utazási hajlandóság,
  • Jó elemzőkészség, csapatszellem, jó priorizáló képesség.

Munkavégzés helye: Borsod megye

A jelentkezéseket kérjük küldjék az alábbi e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol