www.cvonline.hu

Alkalmazás tanácsadó

  • A hirdetés 416 napja lejárt

Informatikai tanácsadásra és üzleti szoftverek fejlesztésére szakosodott, két évtizede sikeresen működő budapesti részvénytársaság, többek között saját fejlesztésű szoftvereihez, ügyfélköre számára szerződéses feltételek szerint szoftvertanácsadást és IT szolgáltatásokat biztosít.

A vállalat ERP üzletágába keresünk felkészült munkatársakat nagyvállalati ügyfélkörünk vámügyviteli munkájának támogatása céljából

pozícióba

Feladatok:

  • a munkakör legfőbb feladata a színvonalas szakértői szintű kapcsolattartás a dedikált vállalati ügyfélkörrel, amely magában foglalja a folyamatos elérhetőség biztosítását, az időnkénti helyszíni egyeztetések lefolytatását, továbbá a kereskedelmi ajánlatok szakmai előkészítését
  • az ügyfélkör munkáját támogató szakértői rendszer – Custom[R]s vámlogisztikai szoftvermodulok – alkalmazástámogatása: telefonon vagy e-mailen beérkező bejelentések, kérések, igények kezelése
  • a napi munka hatékonyságának növeléséhez javaslat előkészítés, majd fejlesztési koncepciók kidolgozása, új ügyviteli eljárások és szoftververziók bevezetésének koordinálása
  • alkalmazástesztelés, upgrade management
  • szoftvertréningek előkészítése, szoftverdokumentációk elkészítése
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok naprakész ellátása
  • precíz és önálló munkavégzés egyénileg és csapatban

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • 3-5 éves munkatapasztalat
  • folyamat- és rendszerszervezői képesség
  • felelősségteljes hozzáállás
  • kiemelkedő probléma-megoldó készség
  • ügyfélközpontúság
  • nyitottság új ismeretek megszerzésére, illetve az infokommunikációs fejlődés iránt
  • magabiztos számítógép-használat, haladó szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvtudás, minimum középfokú nyelvvizsga

Előny:

  • vámügyintézői vagy logisztikai képesítés
  • informatikai rendszerfejlesztés, vagy nagyvállalati ügyfélmenedzsment terén szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • kellemes munkahelyi légkör
  • a munkahely könnyű megközelíthetősége (Rákóczi híd budai hídfője)
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • azonnali kezdési lehetőség
  • hosszú távú karrier
  • Érdekes projektek, korszerű infotech megoldások

Várjuk jelentkezését „alkalmazás tanácsadó” jeligére (szakmai önéletrajz, motivációs levél) az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol