www.cvonline.hu

Alkalmazás támogató szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2016.10.08.
Hirdetés azonosító: 1081268

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk Alkalmazás támogató szakértő pozícióba keres új kollégát.

Feladatok:

• Fejlesztési, karbantartási igények költségének becslése, megvalósíthatóságának vizsgálata, esetenként azok implementálása.
• Alkalmazások támogatási feladatainak ellátásában, környezetek kialakításában és karbantartásában való aktív részvétel, a felhasználók támogatásában való közreműködés.
• Ügyféligények felmérésében, elemzésében, modellezésében, funkcionális specifikációk és logikai rendszertervek készítésében való közreműködés a felmerülő folyamat- és alkalmazás fejlesztések kapcsán.
• Elkészült fejlesztések informatikai átvételének támogatása, funkcionális tesztelés elvégzése, a felhasználók képzésében való közreműködés.

Elvárások:

• Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség.
• Minimum 2-3 év releváns tapasztalat PHP környezetben.
• Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás.
• Jó kommunikációs képesség és csapatszellem.
• „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

• Linux szerver ismeretek.
• C#, .Net, MS SharePoint, MS SQL és/vagy MySQL fejlesztői gyakorlat.

Amit kínálunk:

• Hosszútávú munkalehetőség
• Versenyképes fizetés
• Kellemes munkakörnyezet
• Fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a