Alkalmazás támogató munkatárs – Angol-Német/Francia (Debrecen) (INTS/4/12)

  • A hirdetés 835 napja lejárt

Debreceni multinacionális partnercégünk számára keresünk ügyfélkapcsolat, vevőszolgálat terén tapasztalattal rendelkező angolul és németül/franciául beszélő alkalmazás támogató munkatársat.

Feladatok:

  • Első szintű ügyfélszolgálati támogatás nyújtása a felhasználók számára telefonon vagy e-mailen keresztül angol, illetve német vagy francia nyelven
  • Hardver/szoftver problémák megoldásának segítése
  • Komplexebb problémák továbbítása a megfelelő IT részlegnek
  • Bejövő és kimenő hívások folyamatos figyelemmel kísérése
  • Minden ügyfélhívás megfelelő, hatékony és előírás szerinti kezelésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Tárgyalási szintű német és/vagy francia nyelvtudás
  • Legalább 1 év helpdesk/ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat, preferáltan alkalmazás támogató
  • MS Word, PowerPoint és Excel haladó szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Német, Angol