www.cvonline.hu

Alkalmazás támogató munkatárs – Angol + Francia (Budapest)

  • A hirdetés 346 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk ügyfélkapcsolat, vevőszolgálat terén tapasztalattal rendelkező angolul és franciául beszélő alkalmazás támogató munkatársat.

Feladatok:

* Első szintű ügyfélszolgálati támogatás nyújtása a felhasználók számára telefonon vagy e-mailen keresztül angol és francia nyelven

* Hardver/szoftver problémák megoldásának segítése

* Komplexebb problémák továbbítása a megfelelő IT részlegnek

* Bejövő és kimenő hívások folyamatos figyelemmel kísérése

* Minden ügyfélhívás megfelelő, hatékony és előírás szerinti kezelésének ellenőrzése

Elvárás

* Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

* Tárgyalási szintű francia nyelvtudás

* Legalább 1 év helpdesk/ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat, preferáltan alkalmazás támogató

* MS Word, PowerPoint és Excel haladó szintű ismerete

* Ügyfélközpontú szemlélet

* Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit nyújtunk

* Multinacionális munkakörnyezet

* Versenyképes juttatási csomag

* Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: jelentkezes.budapest@intsolution.hu

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő