www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1096123

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Szoftverfejlesztéssel foglalkozó ügyfelünk részére keresünk új munkatársakat a következő pozícióba. Várjuk a téma iránt elkötelezett, nyitott és motivált kollégák jelentkezését.

ALKALMAZÁS TÁMOGATÓ (KF16-75)

Feladatok:
  • Az Application Support Team tagjaként hazai mobilszolgáltató számára üzemben tartott alkalmazások napi szintű támogatása
  • A beérkező szerviz bejelentések kezelése, hibajavítások és változáskérések elvégzése
  • Az üzemeltetett rendszerek L2 szintű támogatása (jellemzően távolról)
  • A támogatott ügyviteli és üzleti rendszerek SLA alapú támogatása
  • Az ügyfeleknél üzemelő szoftver komponensek támogatása, karbantartása
  • Szolgáltatások továbbfejlesztésében való szakmai közreműködés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Követelmények:
  • Közép- vagy felsőfokú informatikai/programozói végzettség
  • Microsoft Windows IIS ismeretek
  • .NET fejlesztői tapasztalat (C#)
  • XML ismeretek
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Ügyfélképes kommunikáció
Előny:
  • Szoftverfejlesztési életciklust átfogó ismeretek
  • ASP.NET MVC, CSS ismeret
 Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
  • Piacon megjelenő legújabb technológiák megismerése
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés kiemelt támogatása
  • Stabilitás
Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: Azonnal
Munkavégzés típusa: alkalmazotti, teljes idős

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja fényképes angol és magyar Word formátumú önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió