www.cvonline.hu

Alkalmazás-támogatási informatikus

  • A hirdetés 890 napja lejárt

A Chronos Systems vállalat budapesti informatikai központja egy globális piacokat kiszolgáló gyártó céghez keres fiatal fejlődőképes és önálló munkavégzésre képes alkalmazás-támogatási informatikust (junior programozót) hazai munkavégzésre.

Ellátandó feladatok:

  • A vállalat által használt gyártást támogató és intranet alkalmazások támogatása.
  • Az alkalmazástesztelésekben történő részvétel, részvétel hibakeresésekben.
  • Részvétel kisebb belső, alkalmazást érintő, infrastruktúrával kapcsolatos projektekben.
  • Havi zárásokban történő részvétel (állapot jelentések, hibaelhárítások a ticketing rendszer kérések alapján)
  • Kapcsolattartás a nemzetközi technikai támogató csapattal, a támogatási szolgáltatás minőségének felügyelete
  • Ad hoc (egyszerűbb) riportok összeállítása előfordulhat, bár ritkán (SQL).

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Informatikai programozási tapasztalat
  • Szakirányú középfokú (OKJ) vagy felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli kommunikációban egyaránt)
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Üzleti szemlélet, képesség rendszerben való gondolkodásra
  • Proaktivitás, önállóság

Előnyt jelentő ismeretek:

  • Vállalat irányítási rendszer ismerete
  • Programozási, alkalmazásfejlesztési szakmai háttér

Munkavégzés helye:

  • Veresegyház

Amit kínálunk és a jelentkezés részletei:

  • Biztos munkahely és hosszú lehetőségek egy vezető cégnél
  • A pozícióra vonatkozóan a régió átlagánál magasabb munkabér, díjazás
  • Támogatás a munkábajáráshoz (ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról)
  • Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
  • Jelentkezéseket várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajz elküldésével.
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol