www.cvonline.hu
Alkalmazás specialista (OCC) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 631401
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Különböző platformokon (UNIX, Windows) lévő szerverek monitorozása és üzemeltetése

 - Service Centerben hibajegyek létrehozása és továbbküldése

 - Részvétel az eszkalációs láncban, valamint az ehhez tartozó kommunikáció megszervezése

 - Együttműködés további kapcsolódó csoportokkal

 - Aktív részvétel a monitorozó rendszerek hatásfokának javításában

 - Kapcsolattartás a Field Service csapatokkal hardware cserék esetén

Elvárások

 - Hajlandóság többműszakos munkavégzésre (7x24-ben)

 - Szakirányú végzettség

 - Minimum erős középfokú német nyelvtudás

 - Különböző szerver/kliens/hálózatarchitektúrák,   komponensek legalább elméleti szintű ismerete

 - Szerverüzemeltetés tapasztalat előny

 - Készség önálló és csoportos munkavégzésre

Munkavégzés   helye

 - Budapest

Amit kínálunk

 - Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

 - Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség

 - Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Várjuk részletes szakmai önéletrajzodat a következő címen:

  http://Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 1982

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió