www.cvonline.hu

Alkalmazás Rendszergazda

  • A hirdetés 901 napja lejárt

A

Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. (TAKINFO)

munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • felügyelete alá tartozó rendszerek alkalmazás és infrastruktúra üzemeltetése, napi szintű rendszergazdai szintű felügyelete, Windows-os és Linuxos környezetben
  • hibajelenségek kivizsgálása, fejlesztői munka támogatása
  • alkalmazások fejlesztéseinek tesztélése és adminisztrálása, szakmai koordinálása
  • felhasználók támogatása (segítségnyújtás és hibaelhárítás telefonon és e-mail-en)
  • felhasználói adminisztráció (felhasználók felvétele, jogosultság beállítása, hibaelhárítás)
  • jelentések készítése

Elvárásaink a leendő alkalmazás rendszergazda kollégánkkal szemben:

  • legalább középfokú szakirányú (informatikai) végzettség, vagy több éves releváns (felhasználói támogatásban szerzett) szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű office ismeretek
  • készség önálló és csoportos munkavégzésre
  • segítőkész, felhasználóbarát hozzáállás, nyitottság
  • jó kommunikációs és együttműködési készség
  • proaktivitás

Előnyt jelent:

  • banki ismeretek
  • electra rendszer ismerete
  • KHR rendszer ismerete
  • MSSQL ismeretek
  • Oracle ismeretek

Ha felkeltettük érdeklődését kérjük, küldje, el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő