www.cvonline.hu

Alkalmazás Rendszergazda

  • A hirdetés 69 napja lejárt

A Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. (TAKINFO) Banki alkalmazások osztálya

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Electra rendszer üzemeltetése, supportálása, fejlesztések koordinációja,
  • telefonos bejelentések kezelése,
  • ad-hoc hibakezelés,
  • partnerekkel való kapcsolattartás,
  • adminisztráció,
  • riportok készítése,
  • napi üzemeletetési feladatok kezelése,
  • időszakosan készenléti munka ellátása otthonról (7x24h).

Elvárások a leendő kollégánkkal szemben:

  • középfokú  informatikai végzettség,
  • operációs rendszerek (Windows, Linux) alapszintű ismerete,
  • önálló problémamegoldásra és csapatmunkára alkalmas személyiség,
  • jó kommunikációs készség,
  • ügyfél orientáltság,
  • új iránti fogékonyság,
  • word, excel, ismeret,

Előny:

  • SQL, Unix, Access alapismeret előny,
  • Home Banking és Internet Banking ismeret, valamint alapszintű banki ismeretek előny.

Kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai előremenetel, fejlődés

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő