www.cvonline.hu

Alkalmazás rendszergazda

  • A hirdetés 347 napja lejárt

Környezetvédelemmel foglalkozó cég keres csapatába

munkatársat

Munkaköri feladatok:
60 felhasználót kiszolgáló MS Navision ERP rendszer:

  • Üzemeltetése
  • Felhasználók támogatása / képzése
  • Hibajegyek kezelése / menedzselése
  • MS Navision ERP rendszer kereskedelmi / logisztikai és projektkezelési moduljainak bevezetésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai és/vagy logisztikai végzettség
  • Rendszer és folyamatszervező képesség /képzettség
  • Magas szintű MS EXCEL és más MS alkalmazások ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Előny:

  • Microsoft vagy más ERP rendszerek üzemeltetésében / bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Hulladékgazdálkodási ismeretek
  • SQL adatbázis ismeretek
  • Adatbányászat / Kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügy – Számvitel területen szerzett tapasztalat
  • Cégcsoportos működésre alapozott értékesítési / beszerzési láncolatok működésének ismerete

Emberi tulajdonságok:

  • Empátia
  • Jó kommunikációs készségek / Írásbeli - Szóbeli
  • Mobilitás
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Amit ajánlunk:

  • Szakmai tapasztalatok kamatoztatása és elismerése
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy lendületes és összetartó csapat tagjaként

Munkavégzés helye: Tata
Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Tata
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő