www.cvonline.hu
Alkalmazás Menedzser (Budapest/Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 771890
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Adott egy vagy több alkalmazásnál egyszemélyes   kapcsolattartó (rendelkezik az összes szükséges információval az   alkalmazásról)

 - Megtervezi az adott alkalmazás IT karbantartására   és infrastruktúrájára vonatkozó rövid-, közép- és hosszútávú követelményeket

 - Kezeli a megtervezett architektúrára vonatkozó   követelményeket (migráció, visszavonás, elhasználódás)

 - Támogatja a biztonsági ellenőrzéseket   (penetrációs teszt, audit) a biztonsági hibák azonosítására, kezeli az   eredményeket és elvégzi a vészhelyzeti gyakorlatokat

 - Az alkalmazások folyamatos pénzügyi, funkcionális   és műszaki megfigyelését elvégzi, a költségvetést betartja

 - Komplex nemzetközi projekteket kezel

 - Az ITIL V3 iránymutatása alapján biztosítja az   alkalmazás karbantartását/üzemeltetését

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Minimum 2-3 év tapasztalat IT szolgáltatások   menedzsmentjében

 - Tárgyalási német ÉS angol nyelvismeret

 - Átfogó IT ismeretek

Személyiségbeli követlemények

 - Jó szervezőkészség

 - Stressz tűrés

 - Csapat- és önálló munkára való képesség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és   a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 78165

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Debrecen